Bardzo wygodne łóżka. Niesamowity widok. Czysty. We wspólnej kuchni ludzie byli uprzejmi i pełni szacunku. Dobra lokalizacja, w pobliżu centrum miasta, można dojść pieszo.
To bardziej przypomina ekskluzywny hostel niż hotel. Nigdy nie widziałem żadnego personelu. Drogi.